Uudised

Individuaalsed Eesti MV U21 vanuseklassis 18.02.2023 Valtus

Individuaalsed Eesti MV U21 vanuseklassis 18.02.2023 Valtus

Sel laupäeval, 18. Veebruaril toimuvad Valtu Spordimajas (Saare 11, Kaerepere, Raplamaa) Individuaalsed Eesti MV noortele U21 vanuseklassis.

Võistlused algavad kell 11:00 ning peakohtunik on Allar Vellner. Kohal on suur osa Eesti parematest mängijatest. Noormeestest osalevad teiste seas TTÜ Spordiklubi mängija Stanislav Strogov, Tartust pärit vennad Markkos ja Osqar Pukk ning Pärnu parimate esindajana Madis Moos. Noorematest mängijatest löövad kaasa Viimsi mängija Pert Marten Lehtlaan ja Haapsalus äsja kadettide vanuseklassi Eesti meistriks tulnud Artur Koptelkov Aseri spordiklubi ridadest. Neidudest osalevad Narvast Arina Litvinova ja Maria Žavronkova, TTÜ Spordiklubist Vitalia Reinol, Maardust Alina Jagnenkova ning Rakverest Raili Nurga, kes kõik on Eesti naiste reitingu edetabelis esimese 20 mängija seas. Noorematest osalevad teiste seas värske kadettide vanuseklassi Eesti meister Angela Laidinen Viru-Nigula klubist ja Amanda Hallik Maardust.

Tule vaatama ja saa osa kõrgetasemelisest lauatennisest koduses Valtu saalis juba sel laupäeval!

2023 aasta Eesti MV lauatennises on pühendatud Eesti Olümpiakomitee 100. sünnipäevale. Võistlusel esikolmikusse jõudnud sportlased teenivad EOK 100 erikujundusega Eesti meistrivõistluste medalid.

Liigu Raplamaal
TIMM
JIM
Valtu Spordimaja
Rapla Maakonna Spordiliit