Uudised

U9 MV hõbe

U9 MV hõbe

11.04 võitsime U9 Eesti Meistrivõistlustel hõbeda. Poolfinaalis võitsime EMÜ SK 8:6 ja finaalis kaotasime Jõgeva Tähele 6:13.

Teine kolmandik vs Jõgeva Tähe lõppes seisuga 5:6, kuid viimasel kolmandikul me ei suutnud Jõgeva väravaid ära hoida ning enda omi realiseerida, võimalusi oli. Samas nelja meie mängija kogemus on paarikuine ja võime väga rahul olla, kuidas lapsed hoidsid kaitses mängudistsipliinist kinni ja andsid ründes endast parima. Isu võita oli, lihtsalt väravate realiseerimisel jäi veel vahel natuke puudu, aga küll see osavus tuleb kogemusega.

Hõbeda võitsid Markos Kutser, Jako Sildoja, Kaisaliis Akotšonok, Ricco Vapper, Markus Parik, Georg Virki, Loviise Läätsim. Loviise Läätsimit tunnustati parima kaitsja tiitliga.

Põhiturniiril tulime samuti teiseks, osales 5 võistkonda.