Uudised

Kehtna noored Eesti Talvistel Karikavõistlustel kergejõustikus

Kehtna noored Eesti Talvistel Karikavõistlustel kergejõustikus

Sellel pühapäeval, 29. jaanuaril toimusid Lasnamäe Kergejõustikuhallis Eesti talvised karikavõistlused täiskasvanute ja noorte arvestuses. Stardis olid mitmed Eesti tipud – Karl Erik Nazarov, Hans-Christian Hausenberg, Keiso Pedriks, Kreete Verlin, Diana Suumann, Õilme Võro, Marielle Kleemeier jpt. Kokku on võistlustules ligi 500 sportlast 39 klubist. Eesti talvistel karikavõistlustel püstitas Kreete Verlin 60 m tõkkejooksus uue Eesti rekordi ajaga 8.14! Edukalt võistlesid ka Rapla Jooksuklubi ridades Kehtna noored.

Kalev Hõlpus saavutas meeste 3000m jooksus II koha ajaga 8.31,72 .

Kalevi kommentaar võistlusele. Soojenduse ajal oli tunne hea, aga poole soojenduse pealt sain teada, et start lükkub edasi ja pidin pikema soojenduse tegema. Peale stardipauku läks Salkauskas kõva tempoga eest veidi minema ja mina jäin kolmanda koha saanud Olavi Allase taha passima veidi tagasihoidlikuma tempoga. Esimene kilomeeter oli paras tempo, teise kilomeetri tempo natuke langes. Otsustava lükke tegin 500m enne lõppu kui alustasin lõpuspurti ja lähenesin jõudsalt ka Salkauskasele. Teise kilomeetri 12 sekundiline Salkauskase edu kahanes 4sekundi peale. Tunne oli peale jooksu hea ja see on hea märk, et on võimalik vormi veel paremaks lihvida. Revanši saan 18.veebruaril Täiskasvanute Eesti Meistrivõistlustel, aga enne seda on veel 11.veebruaril U23 Eesti Meistrivõistlused kus ma Eesti meistritiitlit ka võtma lähen.

Hugo Särev poiste 800m jooksus 4.koha 2.10,58 , Aro Kivisild meeste 300m jooksus uue isikliku rekordiga 36,91 8.koha ja Laura-Liisa Väli  naiste 300m 19.koha 44,11 Eesti Karikavõistlused olid üheks ettevalmistuse etapiks valmistumisel 11.-12.veebruaril toimuvateks Eesti noorte sisemeistrivõistlusteks ja 18.-19.veebruaril toimuvateks Eesti meistrivõistlusteks.

 

 

Liigu Raplamaal
TIMM
JIM
Valtu Spordimaja
Rapla Maakonna Spordiliit