Uudised

Maadlusklubi Hammerlock võistlused Jõgeval

Maadlusklubi Hammerlock võistlused Jõgeval

Maadlusklubi Hammerlock võistles laupäeval 19.11Jõygeval  Vooremaa auhinnavõistlustel, kus võistlemas oli  297 noormaadlejat. Meie klubi esindas viis poissi. Dominik Samuel, Daniel Samuel, Kristof Kasepõld, Karl Gusthav Mettas ja Freddy Kivi. Väga ilusat maadlust näitasid seekord vennad Dominik ja Daniel. Kokku teenisid vennad 51 punkti ja vastastele ei antud ära ühtegi. Seega väga tubli töö ja autasuks esimesed kohad. 

Ka Kristof alustas võistlust väga hästi ning esimese matši võitis ülekaalukalt 8:0. Poolfinaal oli juba keerulisem, matši viimastel sekunditel oli seis 1:1, aga kuna vastane sai viimase punkti oli tema eduseisus ja siis Kristof näitas iseloomu ja suutis vastasele "kaelakiike" läbi teha ning seisu enda kasuks pöörata. Seega tubli 3:1 võit Kristofile. Kahjuks finaalis jäi alla Gleb Galatile ja autasuks 2.koht.

Ka Karl Gusthav sai endale hõbeda kaela. Alagrupis alistas ta kõik kolm vastast ning siis oli ta finaalis. Finaalis tuli küll vastu võtta kaotus, aga sellegipoolest väga hea esitus Karl Gusthavi poolt. 

Freddyl seekord nii hästi ei läinud. Vastu tuli võtta 2 kaotust ja sellega oli võistlus läbi. Freddy jaoks oli see esimene võistlus Kreeka-Rooma maadluses ning selle võistluse paneme kogemuste pagasisse.

 

Pildid tegi Tanel Samuel 

 

Liigu Raplamaal
TIMM
JIM
Valtu Spordimaja
Rapla Maakonna Spordiliit